Dolní Bukovsko 2019

Hasiči z Dolního Bukovska letos poprvé připravili soutěž zařazenou do Velké ceny okresu České Budějovice. A premiéra se jim skutečně vydařila. Nabitá startovní listina, doplněná o kategorii útoku s mašinou PS8, byla jasným důkazem, že Velkou cenu běhá stále více a více družstev.

Po nevydařeném útoku z minulého týdne, jsme tentokrát přijeli s jasný cílem. Zaběhnout lépe než v Malešicích, pokud možno vylepšit letošní rekord a hlavně zaútočit na průběžné desáté místo v hodnocení Velké ceny. Jak to tak bývá, plány vypadají vždy lépe na papíře než v reálu. Zlepšení oproti minulému týdnu se podařilo, ovšem nijak zásadní. Uzel na levém proudu, jehož rozvázání trvalo několik vteřin a výsledný čas 30,71, to vše stačilo jen na konečné 9. místo. Ovšem to hlavní se nám podařilo a útok na TOP 10 v průběžném pořadí vyšel.

Takže díky celému týmu za dnešní výkon. Teď ještě tu desítku udržet do konce ročníku. 🙂

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*