Homolský Fireman 2022

V sobotu 29.10.2022 se na hřišti v Nových Homolích uskutečnil již 10. ročník soutěže Homolský Fireman. Letos měli fotbalisté trochu zápasově napilno, takže konec října byl v podstatě první možný termín na soutěž. Trochu nešťastně to vyšlo zrovna na prodloužený víkend a podzimní prázdniny, takže se ze soutěže omluvila družstva ze sousedních sborů. Nakonec tedy šlo o Homolské derby, kdy se na hřišti sešla mužská družstva z Homol, Nových Homol a družstvo dorostu. V kategorii 45+ pak jen družstvo z Nových Homol a nakonec dva týmy Novohomolských žen.

V letošním roce došlo k drobné úpravě a mužstva mužů si na útoku losovala jednotlivé posty. Naše družstvo po sečtení výsledků štafety a útoku skončilo na 3. místě s odstupem necelé vteřiny na muže z Nových Homol. Vítězem se stala parta dorostenců, s věkovým průměrem cca o 30 let nižším, než naše sestava. 🙂

Celá akce se povedla, počasí nám přálo a výkony jsme hodnotili u pohárku ještě dlouho do noci.

Za super fotky díky Lucce Rynešové. 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*