Velká cena Nových Homol 2021

Po dlouhé covidové pauze se opět rozjel seriál soutěží Velké ceny okresu České Budějovice. A protože začal na domácí půdě v Nových Homolích, nemohli jsme chybět. Z původního plánu postavit dvě družstva poměrně rychle sešlo a nakonec jsme byli rádi za jedno kompletní. Ale kdo nepřišel, prohloupil. Super počasí, dobrá parta, prostě nic tomu nechybělo. Tedy až na platný pokus při útoku, ale to už je drobnost. J Parádně rozjetý útok bohužel zastavilo vylomené Béčko z rozdělovače, a i když jsme pokus dokončili, tak se to nestihlo do limitu jedné minuty. Následovalo klasické trestné pivní kolečko pro obsluhu trojáku a pak až do večera stejně klasická elektronická tužka a analýza chyb. Tedy jen jedné chyby, protože viník byl znám, souzen a odsouzen. A zbytek byl jako vždy bez chybičky. 🙂

Konečné 8. místo ale nezní zase tak špatně. Letošní Homolské derby sice nevyšlo a Hojdy vedou 1:0, ale šance na reparát letos určitě bude. Ještě jsme neřekli poslední slovo. 🙂

Takže konečně vše při starém, svět se vrací do normálu a Homoláci jsou zpět na startovní čáře. Kluci díky za super odpoledne, které už po té době opravdu všem chybělo.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*