Chotýčany a noční soutěž v Mydlovarech

Máme za sebou další soutěžní víkend a tentokrát to opravdu stálo za to. Chotýčanští hasiči letos poprvé připravili soutěž v rámci Velké ceny ČB a skutečně se jim vydařila. Naše družstvo si letos zase vylepšilo osobáček a s časem 24,69 jsme obsadili 12. místo. Průběžně jsme v pořadí Velké ceny na 11. místě a na top desítku nám chybí jen 2 body.

Po návratu z Chotýčan jsme obratem vyrazili na noční soutěž do Mydlovar, kde jsme spolu s SDH Nové Homole sestavili z vedoucích mladých hasičů smíšené družstvo mužů a žen. S výsledným časem 33,35 jsme skončili na 10. místě.

Díky všem kteří se v sobotu zapojili, protože toho opravdu nebylo málo. A díky za kameru Terce s Pepínem. 🙂

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*