Požár dílny v obci Homole

V neděli 16.1.2022 v 5:43 byla naše jednotka povolána k požáru dílny v naší obci. V okamžiku kdy naše jednotka dorazila na místo požáru, již požár likvidovala jednotka HZS z Českých Budějovic. K požáru byly povolány také jednotky z Křemže a Holubova. 

Naše jednotka se zapojila do vyklízení prostor zasažených požárem a vynášení materiálu k jeho finálnímu dohašení. Po likvidaci požáru a odjezdu přespolních profesionálních jednotek jsme pak pomáhali majiteli nemovitosti s dalším vyklízením a na požářišti zajišťovali dozor pro případ dalšího vzplanutí. K tomu již naštěstí nedošlo.

Rád bych poděkoval všem zasahujícím za profesionální práci a za pomoc při zdolání tohoto požáru.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*